شارك في فيسبوك شارك في تويتر شارك في واتساب

جدیدترین دکوراسیون منزل در سال 2021 میلادی

05/09/2023 دکوراسیون و طراحی منزل 1145 جدیدترین دکوراسیون منزل در سال 2021 میلادی

عناوین مقاله

چه کسی از ما دوست ندارد که خانه اش به زیباترین شکل و دکوراسیون داخلی منزل با طراحی درخور و راحت باشد. البتة انتخاب دکوراسیون مناسب برای هر خانه به سلیقه و امکانات صاحبان آن بستگی دارد، زیرا آن منعکس کننده افرادی است که در آن زندگی می کنند. به طور کلی، همه به انتخاب جدیدترین، راحت ترین و زیباترین طرح های دکوراسیون اهمیت قائل هستند. در واقع این تمایل در سال 2020 میلادی به دلیل همه گیری کرونا که همه را وادار به گذراندن بیشتر وقت خودشان در خانه کرده است افزایش یافت، به این دلیل تمایل اکثر مردم به بازسازی دکوراسیون خانه های خود و انتخاب آنچه که راحتی روانی آنها را در هنگام گذراندن وقت در منزل آفزایش می دهد بیشتر شد، زیرا خانه همزمان به جایی برای کار ، آموزش و تفریح تبدیل شد . همه می دانند که دنیای دکوراسیون منازل شباهت بسیاری به دنیای مد وفشن دارد، و هر سال چیزهای جدید یا تجدید شده وجود دارد که با سلایق و تمایلات گوناگون مردم متناسب است.

انتخاب دکوراسیون آپارتمان در ترکیه و مبلمان خانه یکی از نکات مهم برای صاحبان املاک در ترکیه می باشد، چراکه دکوراسیون خانه یکی از جنبه های مهم زیبایی املاک در ترکیه است.

نحوه انتخاب دکوراسیون منزل:

هنگام انتخاب دکوراسیون منزل، باید بین رنگ دیوار، طرح های مبلمان ، فرش ها و پرده ها و رنگ آنها سازگاری وجود داشته باشد ، این همه به نوبه خود ، علاوه بر انتخاب یک سبک از دکوراسیون ، در روشنایی و درخشندگی خانه منعکس می شود ، اگر مبلمان مدرن است ، پرده ها ، روشنائی و دکوراسیون نیز باید مدرن باشند . البتة اندازه مبلمان باید با اندازه آپارتمان سازگار باشد. و برای داشتن بهترین دکوراسیون مبلمان گران قیمت مهم نیست بلکه می توان طراحی های ساده و همزمان مجلل اجرا کرد.

روندهای دکوراسیون خانه در سال 2021:

روند دکوراسیون خانه در سال 2021 میلادی شوق و اشتیاق بشر برای بازگشت به طبیعت و سادگی را تحت تأثیر فشار کار و سبک تکراری زندگی روزمره منعکس می کند. پس خانه ها به فضاهایی تبدیل خواهند شد که طبیعت با همه آسایش، آرامش و استراحتی که ما برای آن قائل هستیم در همه جزئیات دکوراسیون حاضر خواهد بود تا اینکه خانه های ما به پناهگاه امنی که ما دنبالش هستیم تبدیل شوند. تمایل مردم به بازگشت به گوهر و آرامش روانی و بحران همه گیر جهانی که در سال 2020 ظاهر شد عوامل تعیین کننده سبک دکوراسیون در سال 2021 میلادی هستند.

خلاصه، دکوراسیون خانه در سال 2021 طبیعت را به خانه های جا به جا می کند تا خواسته های ما را در مورد آرامش و سادگی محل زندگی خود محقق بسازد . در این قسمت، ما مهمترین روندهای دکوراسیون خانه را در سال 2021 میلادی مرور می کنیم که با آخرین جهش های مد جهانی همگام است.

 • دوستادارن سادگی و بازگشت به طبیعت "Cottagecore":
  عبارت از هنر ایجاد فضاهایی است که زیبایی ساده طبیعی را با راحتی سبک سنتی ترکیب می کند. برای مثال، شما می توانید Cottagecore را با ترکیبی متعادل از لوازم تزئینی قدیمی زیبا ولوازم تزئینی طلائی درخشان بدست آورید. همچنین ، گل ها و رنگ های روغنی این روند را متمایز می کند ، به همین صورت نیز ، پارچه های توری ، کتان طبیعی و روکش های دست باف زیبایی Cottagecore را افزایش می دهد و فضای دلنشینی ایجاد می کند انگاری که خانه جایی برای گردش است .
 • تمایل به زندگی روستائی:
  سبک روستائی یکی از رایج ترین سبک روند های دکوراسیون خانه در سال 2021 خواهد بود. زیرا تیرهای نمایان، کف های چوبی کهنه وتخته های دیوار از جمله جزئیاتی محسوب می شوند که این روش دکوراسیون روستائی را متمایز می سازد. چوب ماده اصلی در دکور روستائی ساده خواهد بود زیرا چوب ظاهری طبیعی نه ساختگی ایجاد می کند.
 • آوردن طبیعت به خانه:
  خانه نشینی طولانی مدت ما هنگام بحران همه گیر کرونا ما را قادر به درک بهتر ارزش طبیعت و نیاز ما به آن ساخت. تأثیر رنگ سبز بر سلامت روانی و جسمانی ما به خوبی شناخته شده است. به این دلیل ، لازم بود که ما طبیعت را به خانه های خود بیاوریم . چراکه گیاهان خانگی بیش از هر زمان گذشته رواج پیدا کرده است.
 • هنر feng shui:
  هنر "فنگ شویی" دور هماهنگی ، تعادل و انرژی می چرخد . هنگام تزیین خانه با استفاده از اصول فنگ شویی می توان آن را پر از انرژی نشاط آور کرد، که می تواند محیطی درخشان و سالم در خانه ایجاد می کند.
 • رنگ چوپی روشن:
  طرح های چوبی روشن رنگ که از سبک اسکاندیناوی الهام گرفته است یکی از روندهای دکوراسیون خانه در سال 2021 محسوب می شوند. چوپ روشن با رنگ خام و زیبایی ساده آن تداعی کننده "طبیعت" می باشد، همچنین چوپ تنها در کف مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه در دیوار ها، مبله و لوازم جانبی نیز به کار می رود.
 • دیوارها با رنگ سبز تیره:
  دلتنگی به رنگ سبز امسال پایانی ندارد! گیاهانی که در تک تک قسمت های خانه پراکنده شدند کافی نیستند، بلکه رنگ سبز دیوارها را فرا گرفت، این دیوارهای سبز رنگ نه تنها ما را به یاد طبیعت می اندازد، بلکه فضایی قوی و شگفت انگیزی را به خانه های ما می بخشد.
 • رنگ های اقیانوس:
  البته، طبیعت تنها با رنگ سبز گره نخورده است! رنگ آبی نیز که رنگ آرامش و آسایش می باشد از جمله روندهای دکوراسیون خانه در سال 2021 است. به این صورت، درجه بندی رنگ های اقیانوس، از آب های عمیق تا رنگ آب های کم عمق گرفته، گرایش ایده آلی برای ایجاد خانه هایی پر آرامش شمرده می شود.
 • هنرهای دستی:
  گرایش "هنرها وصنایع دستی" که در کنار گرایش Cottagecore در صدرنشینی قرار گرفت، معکوس کردن اثرات مضر تولید مبتنی بر ماشین آلات و افزایش ارزش و محبوبیت قطعات تزئینی و لوازم جانبی دست ساز را مورد هدف قرار داده است.
 • خاکستری رنگ محبوب در سال 2021 است:
  رنگ خاکستری که توسط کالج Pantone color انتخاب شده است، امسال بر دکوراسیون خانه غلبه خواهد شد. و این امر به هماهنگی فوق العاده بین تکنولوژی، طرح های مدرن و ظرافت کلاسیک منجر خواهد شد.
 • فضاهای چند منظوره:
  این روند تحت بحران کرونا و تأثیرات آن ظاهر شد که روش های جدیدی را در طراحی و دکوراسیون خانه ایجاب کرد . خانه های ما به محل کار ، مدرسه ، اماکن تفریحی و چیزهای بسیاری دیگر تبدیل شده است . به این دلیل ، ایجاد فضاهایی که به همه این وظایف پاسخ می دهد برای بسیاری از افراد امری ضروری شده است . اگرچه این کار برای کسانی که خانه بزرگی دارند کاری آسان است، ولی در مورد فضای کوچک نیازمند راه حل های خلاقانه می باشد، برای مثال، می توانید اتاق های فعلی خود را با دیوار یا پرده تقسیم کنید، و همچنین می توان بالکن سرپوشیده را به یک دفتر یا اتاق مخصوص سرگرمی تبدیل کرد.
 • طراحی های مدرن پایدار:
  سال 2021 سرآغاز دوران جدیدی در توسعه محصولات پایدار در طراحی خواهد بود، مانند به کارگیری بیوپلاستیک های سازگار با محیط زیست و مبلمان ساخته شده از مواد قابل بازیافت.

انواع دکوراسیون در آپارتمان های ترکیه:

دکوراسیون منازل در ترکیه به طور کلی و به ویژه در استانبول با زیبایی، تنوع و همگامی با جدیدترین سبک های دکوراسیون جهانی متمایز می شود. این مهم، تمایل اتباع خارجی برای سرمایه گذاری در ترکیه را افزایش می دهد. و شما می توانید سبک های کلاسیک، روستایی و مدرن آمیخته شده با جادوگری آثار هنری دست ساز را مشاهده کنید که بازارهای قدیمی استانبول و به طور کلی ترکیه پر از آن است.

 
ادامه مطلب اقرأ أقل

پروژه های برجسته

شروع می شود از

$ 321.100

شروع می شود از

$ 83.000
پروژه های بیشتر

مشاوره فوری املاک و مستغلات

+90 555 160 50 00