شارك في فيسبوك شارك في تويتر شارك في واتساب

املاک و مستغلات داماس تورک

damasturk
damasturk
damasturk
damasturk
damasturk

مشاوره فوری املاک و مستغلات

+90 555 160 50 00
whatsapp-icon

پروسه خرید ملک در ترکیه برای هر خارجی یک تجربه هیجان انگیزی است که از انتخاب ملک مناسب شروع و تا دریافت سند تملک (سند رسمی) ادامه دارد. ولی موضوع اساسی در سراسر این پروسه عبارت از وکیل متخصص املاکی که به صورت رسمی از سوی دولت ترکیه مجاز به ارائه مشاوره می باشد ، چون پیدا کردن یک بنگاه املاک قابل اعتماد و حرفه ای در ترکیه می تواند چالشی بزرگتر از انتظارات شما باشد!

DAMAS TÜRK یک شرکت ترکی متخصص در زمینه املاک ومشاوره حقوقی مرتبط با مجتمع های مسکونی مدرن (آپارتمان ها و ویلاها) و املاک تجاری (دفاتر و فروشگاه ها) می باشد . دفتر مرکزی آن در مرکز تجارت جهانی در استانبول واقع شده است ، و این شرکت نیز دارای شعبی در استان های دیگر ترکیه است ، ما به تیم حرفه ای چند ملیتی خود افتخار می کنیم که در داخل و خارج از ترکیه حضور دارد و دارای تجربه طولانی می باشد ، وشایسته و مجاز به ارائه مشاوره حرفه ای به مشتریان گرامی ماست .

اول ، رضایت مشتری:

ما از زمان آغاز فعالیت در سال 2014 ، در تلاشیم برای اینکه دقیق ترین و درست ترین اطلاعات و مشاوره  های مربوط به بازار املاک در ترکیه را ارائه دهیم ، تا به هدف خود که همواره به دنبال آنیم برسیم ، وآن است "اول ، رضایت مشتری" .

ما اهمیت می دهیم به منافع مشتری مبنی بر یافتن ملکی که نیاز او را برآورده کند ، سپس بیشتر بر درک نیاز و خواسته مشتری تمرکز می کنیم ، سپس پروژه های مسکونی و تجاری ما را که متناسب با خواسته وی می باشد ارائه می دهیم ، و به او فرصت کافی را  برای انتخاب آنچه را خود او می پسندد می دهیم، نه ما ، و ما معتقدیم که "کیفیت بالای" خدمات ما تنها راه دستیابی به اهداف مشتریان گرامی خود و نیز اهداف خود ماست .

شرکت ما در ترکیه پیشتاز است:

وب سایت ما یکی از معتبرترین منابع اطلاعات مربوط به املاک در ترکیه می باشد که اطلاعات خود را به چهار زبان زنده (عربی ، انگلیسی ، فرانسوی ، فارسی، روسی) ارائه می دهد ، و همچنین ما روزانه در کانال فعال یوتیوپی خود توضیحاتی توسط مشاوران املاک خود را ارائه می دهیم ، ما خوشحال می شویم که شما به نظرات تصویری و نوشتاری مشتریان ما در سایت خود یا در موتور جستوجوی گوگل و غیره نگاهی بیندازید ، شما خودتان مطمن شوید که هیچ شکایتی از ما وجود ندارد ، از گفته های مشتریان گرامی ما و نظرات آنها نسبت به خدمات ما مطلع شوید ، آنگاه هرآنچه موجب راحتی ورضایت شما در تعامل با ما را در می یابید .

بنگاه املاک با صداقت ، بنگاهی است که شما را در جریان معایب و محاسن خرید و فروش قرار می دهد ، و این همان چیزی است که ما در DAMAS TÜRK انجام می دهیم ، پس ما همیشه برای واقعیت و ارائه اطلاعات درست و واقعی از طریق اعداد و آمار تلاش می کنیم تا وضعیت بازار املاک ترکیه تجزیه و تحلیل شود و تأثیری بلند مدت برای تصمیم شما به خرید یا فروش به دور از تبلیغات رسانه ای بخشید .

ما در دفتر مرکزی خود در مرکز تجارت جهانی در استانبول یا یکی از شعبات خود در استانهای ترکیه منتظر شما هستیم تا نگاهی به دفاتر ، واحد ها و تیم کاری ما بیندازید ، مطمئن باشید که آنچه را آرزو می کنید و یا بیشتر پیدا خواهید کرد .

 

درباره املاک داماس ترک

damasturk

خدمات ما

damasturk

خدمات مشاوره ای املاک و بازدید میدانی

تیم مشاوره تخصصی ما همیشه وبه صورت 24/7 آماده ارائه تمام جزئیات مربوط به مالکیت در ترکیه به صورت تلفنی، ویا از طریق بازدید املاک به صورت میدانی یا مجازی به چهار زبان زنده (عربی، انگلیسی، فرانسوی، فارسی) می باشد.

damasturk

رهبری پروسه خرید ملک در ترکیه وتحویل سند مالکیت

در هنگام استعلام وضعیت ملک در ادارات رسمی ترکیه و رهبری مذاکرات مربوط به قیمت ملک برای دستیابی به بالاترین تخفیف ممکن همراه شما خواهیم بود . سپس ما از صحت بند های قرار داد اولیه فروش طیق قوانین ترکیه اطمینان حاصل می کنیم، وپروسه انتقال مالکیت ملک (اسناد رسمی) از فروشنده به شما را به انجام می رسانیم.

damasturk

اتمام پرونده تابعیت ترکیه

پس از استخراج سند رسمی ، تیم حقوقی ما جهت دریافت اقامت سرمایه گذار در ترکیه برای شما اقدام می کند ، سپس ، تیم حقوقی ما پرونده شما را برای اخذ تابعیت ترکیه و گذرنامه ترکیه تحویل می دهد . همچنین ما پرونده معافیت مالیاتی از مالیات بر املاک برای شما انجام خواهیم داد.

damasturk

خدمات پس از فروش

•تحویل ملک طبق شرایط و مشخصات توافق شده .
•مدیریت ملک (اجاره ، فروش ، پرداخت قبوض ، پیگیری و غیره).
•مبله کردن ملک و تجهیز آن با همه خدمات لازم برای استفاده .
•نصب کنتورهای آب ، برق و گاز ، و وصل اینترنت در ملک .

damasturk

خدمات لجستیک قبل از خرید

• رزرو هتل در شهرهای ترکیه.
• استقبال در فرودگاه و ترانسفر به هتل .
• افتتاح حساب بانکی در ترکیه .
• استخراج شماره مالیاتی .

پروژه های املاک و مستغلات ما توسط دولت ترکیه تضمین شده است

damasturk damasturk damasturk damasturk damasturk damasturk

DAMAS TÜRK به کسانی که برای زندگی یا سرمایه گزاری عازم ترکیه می شوند یک تجربه امن و مثبت را از طریق پروژه های املاک قابل اعتماد و تضمین شده از سوی دولت ترکیه تضمین می کند ، ما بر روی پروژه های آپارتمان ها و ویلا های لوکسی در آغوش طبیعت با چشم اندازهای دریایی برای دوستداران گردشگری و زیبایی تمرکز می کنیم ، و همچنین تمرکز می کنیم بر فرصت های املاک مسکونی یا تجاری کمیاب (دفاتر و فروشگاه ها) که بالاترین بازده سود را به افراد مایل به سرمایه گزاری در ترکیه و اخذ تابعیت ترکیه محقق می سازد ، ما همچنین تمرکز می کنیم بر مناطق مسکونی لوکس ، آرام و مناسب اتباع خارجی که دنبال زندگی و مستقر شدن در ترکیه هستند.

گواهی نامه مشتری

با تکیه به اعتبار بالایی که DAMAS TÜRK طی مسیر طولانی خود در بازار ترکیه کسب کرده است ، خدا را شکر ، ما توانستیم اعتماد هزاران مشتری خارجی را جلب کنیم ، و صدها فروش مستقیم یا به صورت آنلاین را انجام داده ایم ، و تعدادی زیادی از گذرنامه های ترکیه را به مشتریان گرامی خود بدون حضور در ترکیه تحویل دادیم ، این همه با تکیه به توانائی بالایی میسر شد که تیم حقوقی و مشاوره ای ترک شرکت از آن برخوردار است .

گواهی نامه مشتری

damasturk

“ من به مردم توصیه می کنم با داماس ترک معامله کنند، زیرا اعتبار شعار معامله بین مردم است، واین همان چیزی کی در داماس ترک لمس کردم. ”

damasturk

احمد آل ابدالی - عراق

“ اگر ارزیابی از (1 الی 10) بود، من به شرکت املاک داماس ترک 11 از ده می دهم، به خاطر خدمات ارائه شده بسیار متشکرم. ”

damasturk

عبدالعظیم - سودان

“ ما خوش شانصیم که با شرکت املاک داماس ترک آشنا شدیم، ما از خدمات ارائه شده بسیار راضی هستیم وبسیار متشکریم ”

چگونه به ما برسیم