شارك في فيسبوك شارك في تويتر شارك في واتساب

مناطق استانبول با مهمترین مناطق استانبول آشنا شوید

damasturk damasturk damasturk damasturk
ادامه مطلب اقرأ أقل

منطقة باشاك شهير

damasturk

یک منطقه مدرن است که در سال 2008 تأسیس شد، وبه عنوان قبله گاه مردمان خاورمیانه در إستانبول محسوب می شود، در شمال غرب إستانبول قرار دارد، این منطقه نیز نزدیکترین منطقه در إستانبول به سومین فرودگاه جدید است، این منطقه به دلایل زیر اهمیت خود را پیدا کرده است:

 1. این منطقه یک منطقه اسلامی بسیار محافظه کار است، به این دلیل محافظه کاران ترک و خارجی به خصوص ثروتمندان عرب به أن تردد می کنند .
 2. بیمارستان نوی باشاک شهیر را در بر می گیرد که یکی از بزرگترین بیمارستان ها در سطح ترکیه وأوروبا محسوب می شود.
 3. دارای یک خط مترو در حال خدمت رسانی به منطقه وچندین خط مترو در حال ساخت می باشد.
 4. دارای پارک معروف دره گیاهی سولار، پارک گیاهی بزرگ ملت وکتابخانه ملت است که در أن هزاران کتاب ونسخه خطی وجود دارد.
 5. مرکز خرید " آف استانبول" معروفترین مرکز خرید در استانبول و دارنده جایزه بهترین مرکز خرید أروپا به منطقه تعلق دارد .
 6. میدان جدید باشاک شهیر که با مساحت دو برابر میدان تقسیم است، که قرار است مؤسسات دولتی ومراکز بانکی را به آن منتقل کنند.
پروژه های منطقه ای

عکسهایی منطقة باشاك شهير

منطقة بيليك دوزو

damasturk

منطقه بیلیک دوزو از معروفترین مناطق دریائی إستانبول محسوب می شود، در جنوب غرب إستانبول قرار دارد، بیلیک دوزو دارای یکی از درازترین سواحل دریای مرمره است که در آن معروفترین ومهمترین پروژه های املاک مسکونی ومجتمع های ویلائی جا دارد، این منطقه اهمیت خود را به دلایل زیر پیدا کرده است:

 1. یکی از مناطق مجلل وبسیار سازمان یافته است که با سوادان ترک در آن زندگی می کنند، ودر ان بسیاری از مدارس ومؤسسات آموزشی دولتی وجود دارد.
 2. متروبوس از آن عبور می کند: عبارت از ناوگانی از اتوبوس های متوالی با مسیر ویژه است که مهمترین وسیله نقلیه در إستانبول به شمار می رود و 24 ساعت کار می کند، و دو طرف أروپایی و آسیائی استانبول را با هم وصل می کند.
 3. پارک دره زندگی (دره سبز): عبارت از مجموعه ای از پارک های مجاور به مساحت یک ملیون متر مربع است، ودارای دو دریاچه بزرگ است.
 4. مارینای دریائی غربی إستانبول: شهرداری بیلیک دوزو آن را اداره می کند، یک اسکله قایق، گروهی از رستوران ها وپارک های مجلل مستقیما روبروی دریای مرمره دارد.
پروژه های منطقه ای

عکسهایی منطقة بيليك دوزو

منطقه مرکز شهر

damasturk

  مرکز إستانبول قلب تپنده این شهر محسوب می شود زیرا جنبه های گوناگون ومنحصر به فرد دارد مانند ساختمان های باستانی کهن، برج های مدرن با طراحی امروزی در میان مراکز خرید وتفریح مدرن، طبیعی ودریائی، سرسبز وزیبا. جلوه دلنشینی را تشکیل می دهد، موارد زیر از مهمترین نشانه ها وجاذبه های شهر إستانبول هستند:

 • 1. اگر از طرفداران میراث اسلامی هستید می تونید خواسته های خود را در مسجد آیا صوفیا، مسجد سلطان احمد وکاخ توپ کاپی پیدا خواهید کرد.

 • 2. اما اگر از طرفداران گردش دریائی هستید می توانید از یک تور دریائی در تنگه بسفر لذت ببرید که معروفترین تنگه در سطح جهان است همچنین در قلب مرکز شهر قرار دارد.

 • 3. همچنین، میدان معروف تقسیم در مرکز شهر إستانبول قرار می گیرد، وآن قبله گاه گردشگران خارجی است که برای لذت بردن از قدم زدن در معروفترین خیابان ترکیه یعنی "خیابان استقلا"ل آمدند.

 • 4. اما اگر از علاقة مندان به جنگلهای سرسبز هستید، جنگل های بلگراد در انتظار توست، طبیعت شگفت انگیز در یکی از بزرگترین مناطق حفاظت شده طبیعی با گیاهان و دریاچه های طبیعی در انتظار توست.

 • 5. در مورد مراکز تفریحی شما می توانید از بزرگترین شهربازی خاورمیانه ویالند لذت ببرید که در منطقه آیوب در مرکز إستانبول واقع می شود وتا حد بسیار زیاد شبیه شهر آمریکائی دیزنی لند است.

پروژه های منطقه ای

عکسهایی منطقه مرکز شهر

damasturk damasturk damasturk

یک یا چند ملک بخرید
نه کمتر از 250.000 $
و مستقیماً تابعیت بگیرید

  بر اساس قوانین جدید، تبعه بیگانه می تواند در موارد زیر تابعیت ترکیه را به دست بیاورد:

 • خرید ملک به ارزش بیش از دویست وپنجاه هزار دلار آمریکا در ترکیه به جای ارزش قبلی که یک میلیون دلار بود، وعدم فروش آن در مدتی کمتر از سه سال.

 • سپرده گذاری پانصد هزار دلار که در قانون قبلی این مبلغ سه ملیون دلار بود.

 • سرمایه گذاری 500 هزار دلاری در ترکیه به جای دو میلیون دلار.

 • ایجاد فرصت های شغلی برای 50 شهروند ترک به جای 100 شهروند.

 • سپس ، دفاتری ویژه ای که تحت نظارت کمیته متشکل از وزارت خانه های ذی ربط هستند ، به درخواست های تابعیت رسیدگی کرده و آنها را پیگیری می کنند.

درباره تابعیت ترکیه بیشتر بدانید

سوالات متداول در مورد مناطق استانبول

damasturk
 • محله بیلیک دوزو در کجای استانبول قرار دارد؟

  محله بیلیک دوزو در جنوب غرب ضلع اروپایی شهر استانبول ، جنوب جاده بین المللی E5 ، در ساحل دریای مرمره قرار دارد .

 • محله باشاک شهیر در کجای استانبول قرار دارد؟

  محله باشاک شهیر در شمال غرب ضلع اروپایی شهر استانبول ، شمال جاده بین المللی E80 ، نزدیک فرودگاه جدید استانبول قرار دارد .

گواهی نامه مشتری

damasturk

“ من به مردم توصیه می کنم با داماس ترک معامله کنند، زیرا اعتبار شعار معامله بین مردم است، واین همان چیزی کی در داماس ترک لمس کردم. ”

damasturk

احمد آل ابدالی - عراق

“ اگر ارزیابی از (1 الی 10) بود، من به شرکت املاک داماس ترک 11 از ده می دهم، به خاطر خدمات ارائه شده بسیار متشکرم. ”

damasturk

عبدالعظیم - سودان

“ ما خوش شانصیم که با شرکت املاک داماس ترک آشنا شدیم، ما از خدمات ارائه شده بسیار راضی هستیم وبسیار متشکریم ”

مشاوره فوری املاک و مستغلات

+90 555 160 50 00
whatsapp-icon
damasturk

از آغاز ما، در تلاشیم برای اینکه دقیق ترین و درست ترین اطلاعات و مشاوره های مربوط به بازار املاک در ترکیه را ارائه دهیم ، تا به هدف خود که همواره به دنبال آنیم برسیم ، وآن است 'اول رضایت مشتری'.

ادامه مطلب
 • شرکای ما

 • damasturk
 • damasturk
 • damasturk