شارك في فيسبوك شارك في تويتر شارك في واتساب

مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ در منطقه باشاک شهیر 2021

05/09/2023 مناطق و شهرداریهای ترکیه 1488 مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ در منطقه باشاک شهیر 2021

عناوین مقاله

علاوه بر موقعیت بی نظیر منطقه باشاک شهیر در وسط استانبول، هماهنگی توزیع ساختمانهای مسکونی و امکانات خدماتی آن با فضاهای سبز وسیع آن را به یک منطقه متمایز تبدیل کرده است که احساس راحتی و لذت را به بازدیدکنندگان از آن می بخشد . تنوع امکانات خدماتی و جاذبه های طبیعی اثرگذار نخواهد بود مگر اینکه مراکز خریدی وجود داشته باشد تا نیازهای بازدید کنندگان را بر طرف کند ، اما باشاک شهیر از این فراتر رفته  و شامل مراکز خرید وتفریح متمایز شده است که آن را به مقصدی برای ساکنان مناطق دیگر تبدیل کرده است ، تعدادی از مهمترین این مراکز به شرح زیر است:

منطقه نمایشگاه باشاک بازار در باشاک شهیر:

این بازار به منظور ساماندهی بازارهای محله ها در این منطقه زیر یک سقف تنظیم شد . اماکن مختلف که در آن محصولات متنوع از مواد غذائی تا محصولات بافتی فروخته می شود وجود دارد . این امر یعنی که این مکان به عنوان مکانی تنظیم شده است که می توان در آن نمایشگاه ها ، جشنواره ها و مناسبت های اجتماعی مشابه را برگزار کرد . بنا بر این می توان آن را مرکز خرید نامید ، ولی با این وجود ، یک محیط خرید بزرگ ، وسیع و بهداشتی ایجاد شد ، همچنین رستوران ها ، کافه ها و سینما ها نیز وجود دارد .

مهمترین سوی مسئله این است که یک فضای سبز در قسمت سقف بالائی ایجاد شد تا بازدید کنندگان بتوانند استراحت کنند .

مرکز خرید استانبول:

مرکز خرید استانبول به عنوان بزرگترین مرکز خرید ، تفریح و زندگی در ترکیه برگزیده شد ، همچنین به عنوان "بهترین مرکز خرید در جهان" از سوی شورای بین المللی مراکز خرید (ICSC) برگزیده شد .

این مرکز خرید شامل 350 مغازه بومی و خارجی وبسیاری از برندهای تجاری می شود که از سال 2014 خدمت رسانی می کنند ، در این مرکز اماکنی وجود دارد که می توانید در آن استراحت کنید و لذت ببرید ، علاوه بر آن ، فعالیت های زیر را پیدا می کنیم:

- سالن های سینمائی با فنآوری های صوتی و تصویری دیجتالی مدرن .

- رستوران ها و قهوه خانه ها .

- هتل با ظرفیت 300 اتاق .

- شهربازی داخلی Moi Park .

- پارک برفی .

- مناطق تفریحی .

اگر مایل بودید ، شما می توانید خرید کنید ، مزه های مختلف را در قهوه خانه ها و رستوران ها تجربه کنید ، یا می توانید به فعالیت های Moi Stage بپیوندید ، می توانید یک روزی پر از شادی و آدرنالین را در Moi Park بگذرانید .

در تئاتر مرکز خرید (MOİ (Sahne کنسرت های موسیقی بسیاری از هنرمندان و آثار تئاتر ترکیه ای و جهانی نمایش داده می شود ، همچنین ، شما می توانید فیلم ها را در بزرگترین مجتمع سینمائی ترکیه Cinetech  تماشا کنید. 


 سالن بازی موو آو استانبول MOIPARK:

نخستین و بزرگترین شهر تفریحی داخلی در ترکیه ، در مرکز خرید استانبول وجود دارد ، مساحت آن 12 هزار متر مربع است ، و از دو طبقه تشکیل می شود . در طبقه پائین زمین یازی ها ، تاب و بازی های کودکان بالای 10 سال وجود دارد ، و طبقه بالائی برای کودکان بین 4 و 10 سال است .

این مکان اولین و تنها مرکز در ترکیه است که با مفهوم ترسناک بودن ، بازی های آدرنالین ، تاب های بزرگ ، تونل های سرگرمی ، واحد های بازی ، اجرای زنده تئاتر و نمایش های مناسب همه سنین متمایز می شود . شما به اتفاق خانواده خود می توانید لذت ببرید و لحظاتی پر از شادی و سرگرمی را بگذرانید .

مرکز خرید Deposite در باشاک شهیر:

نخستین مرکز خرید Outlet در این منطقه محسوب می شود و از سال 2008 فعالیت می کند.

این مرکز بین باشاک شهیر ، اکیتیلی و استوش واقع می شود . شامل بسیاری از برند های تجاری جدید (Nike، Hummel، Köfteci Yusuf) می شود که آنها را به ساختار خود افزود . بازدید کنندگان این مرکز فرصت دریافت تخفیف ویژه و فوری از طریق اعلان های تخفیف فروش فوری دارند .

از دو بلوک تشکیل می شود که مسئولین در مرکز Deposite یک بلوک را به مکتب تبدیل کردند و مغازه های دو بلوک را در یک ساختمان جمع کردند .

مرکز خرید فرصت خوبی را برای گشت وگذار در بسیاری از فروشگا ها و برند های تجاری بومی و خارجی فراهم می کند ، و فرصت خرید راحت را در هر روز از سال فراهم می کند .

این مرکز خرید نیز با مهندسی معماری ترکی متمایز خود توجه ها را به خود جلب می کند .

شما می توانید خرید کنید یا طعم های گوناگون را در قهوه خانه ها و رستوران های موجود در باغ بزرگ تجریه کنید.

مرکز خرید المپیا در باشاک شهیر:

این مرکز دارای هر چیزی است که خانواده به آن نیاز دارد . همچنین با خدمت جا به جائی مشتریان به کمک اتوبوس هایی که به صورت شبانه روز در منطقه تردد می کنند متمایز است . همچنین فعالیت های هنری و فعالیت های کودکانی که به طور منظم در مرکز خرید المپیا برگزار می شود عاملی مهمی را تشکیل می دهد که آن را به یک مرکز برای جذب و نقطه ارتباط برای ساکنان منطقه تبدیل کرد .

 

 منابع: Gezi Yorum
ویرایش: damasturk

 

ادامه مطلب اقرأ أقل

پروژه های برجسته

شروع می شود از

$ 311.700

شروع می شود از

$ 83.000
پروژه های بیشتر

مشاوره فوری املاک و مستغلات

+90 555 160 50 00