شارك في فيسبوك شارك في تويتر شارك في واتساب

سرمایه گذاری در ترکیه

1 آیا با مبلغ کمی می توان در ترکیه سرمایه گذاری کرد؟

در ترکیه املاک ارزان قیمت وجود دارد که از 20 هزار دلار شروع می شود ، و می توان یکی از آنها را خرید و اجاره داد تا سود ماهانه را کسب کرد .

2 معایب سرمایه گذاری در ترکیه چیست؟

نوسان نرخ تحویل لیر ترکیه ، و نرخ بالای تورم در این کشور که به 14.2% در سال 2020 رسید . - سختی انجام معاملات به تنهائی در ادارات رسمی به دلیل مانع زبان ترکی که یکی از شایعترین معایب پنهان می باشد . - فراوانی شرکت های بازار یابی در ترکیه به دلیل تعداد بالای اتباع خارجی در این ترکیه که منجر به گسترش کلاهبرداری و شیادی شده است .

3 بهترین سرمایه گذاری در ترکیه چیست؟

بهترین سرمایه گذاری در ترکیه سرمایه گذاری در املاک تجاری است از طریق خرید یک مغازه اجاره شده به یک مارک جهانی در یک مرکز تجاری واقع در یک منطقه میانی به ارزش 250 هزار دلار آمریکا و فروش آن پس از سه سال با حاشیه سود قابل قبول ، و دریافت بازده سالانه 6-7% از اجاره ، و البته دریافت تابعیت ترکیه برای شما و اعضای خانواده زیر 18 سال شما .

4 مناطق پر تقاضا از سوی اتباع خارجی برای خرید اپارتمان در ترکیه کدام هستند؟

إستانبول در سایر فروش آپارتمان در ترکیه همیشه صدر نشین است، پس از آن، آنتالیا، ازمیر، آنکارا و مرسین قرار دارند.

5 شهروندان کدام ملیت های خارجی بیشترین خرید آپارتمان در ترکیه در سال 2021 دارند؟

ایرانی ها و عراقی ها صدرنشین خریداران آپاراتمان در ترکیه هستند، سپس روسیه، افغانستان، کویت، آلمان و ایالات متحده امریکا قرار دارند.

6 مهمترین دلایلی که اتباع خارجی را به سرمایه گذاری آپارتمان ها در ترکیه تشویق می کند چیست؟

دلیل آن در درجه اول به موقعیت استراتژیک ترکیه که اروپا، خاورمیانه و آسیای میانه را با هم متصل می کند بر می گردد. ترکیه فرصت های بسیار خوبی را برای توسعه دهندگان املاک و سرمایه گذاران فراهم می کند. همچنین ثباتی است که ترکیه شاهد آن است و قوانینی است که مالکیت اتباع خارجی در ترکیه را تسهیل می کند به ویژه آنچه به امکان دریافت تابعیت ترکیه در ازای داشتن ملک در ترکیه مربوط می باشد.

7 چرا باید سرمایه گذاری املاک در ترکیه کرد؟

ترکیه نه تنها از جذابترین کشورها برای دریافت تابعیت دوم است، ولی ترکیه امروز یک بازیگر اصلی در صحنه جهانی محسوب می شود، و از اهمیت بالائی در بین کشورهای جهان برخوردار است، و یکی از کشورهایی است که شاهد توسعه شتابزده و همه جانبه در زیرساخت های خود می باشد. موقعیت استراتژیک آن بین شرق و غرب آن را به قبله گاه خارجیان از همه جا تبدیل کرده است، همچنین ترکیه دارای یک بازار املاک بسیار جذاب است که می تواند بازدهی سرمایه گذاری خوبی را به دست بیآورد. همچنین، بسیاری از تسهیلات حقوقی، روند های اسکان و معماری در ساختمان های نوساز در ترکیه وجود دارد.

8 کدام مناطق ترکیه دارای بیشترین سرمایه گذاری املاک هستند؟

إستانبول به عنوان محبوبترین و مرغوبترین مقصدی برای سرمایه گذاری املاک نمایان می شود. زیرا إستانبول مرکز فرهنگی، اقتصادی و تاریخی باستانی این کشور است. پس از آن شهر ساحلی آنتالیا، بدروم و آنکارا قرار دارند.

9 محدودیت های اعمال شده بر خرید املاک در ترکیه از سوی اتباع خارجی چیست؟

خرید املاک در ترکیه آسان است ولی مشمول برخی از محدودیت ها است که مهمترین آنها به شرح زیر است:
• بر اساس ماده 35، اتباع خارجی باید شهروندان کشورهائی باشند که ترکیه به آنها اجازه مالکیت در زمین خود را می دهد.
• امکان مالکیت املاک در مناطق امنیتی و مناطق نظامی ممنوعه وجود ندارد.
• تبعه خارجی مجاز به مالکیت حد اکثر 30 هکتار می باشد.

10 آیا سرمایه گذاری در ویلاهای فروشی در ترکیه یک سرمایه گذاری موفق است؟

هنگام بررسی سرمایه گذاری بلند مدت، سرمایه گذاری در ویلاهای فروشی ترکیه یک مزیت بزرگ و ایده آلی را فراهم می کند، همچنین سرمایه گذاری در ویلاهای ترکیه یک از آسانترین و سریعترین راه های دریافت تابعیت ترکیه است که در ازای مالکیت در ترکیه اعطا می شود و به وسیله آن دریافت کننده از سایر حقوق اقامت و کار در ترکیه برخوردار می شود. در پایان، ویلاهای فروشی در ترکیه با پتانسیل اجاره باورنکردنی خود متمایز می شود، و می توانند درآمد خالص اجاره ای بیش از 10 در صد را به همراه داشته باشند، مزیت دیگر ویلاهای ترکیه این است که قیمت آنها هر سال حوالی 10 در صد آفزایش می یابد.

11 بهترین مناطق برای سرمایه گذاری ویلاهای فروشی در ترکیه کدامند؟

منطقه کالکان Kalkan در إستانبول.
گوموش لوک Gümüşlük در بودروم.
و ویلاهای اوزوملو üzümlü در آنتالیا.

12 قیمت ویلاهای فروشی در ترکیه به چیزی بستگی دارد؟

قیمت ویلاها در ترکیه زیر تاثیر موارد زیر قرار دارد:
1- موقعیت: ویلاهای مشرف به دریا ، دارای منظره های طبیعی زیبا یا واقع در شهرهای بزرگ قیمت بالاتری دارند .
2- متراژ زمین ، در دسترس بودن خدمات و امکانات اجتماعی در نزدیکی منطقه ویلائی.
3- داشتن سیستم امنیتی محکم برای ویلا.
قیمت ویلاها در ترکیه از 60000 یورو تا بیش از 150000 یورو متفاوت است.

41 شهر بورسا کجا واقع می شود؟

شهر بورسا در منطقه دریای مرمره شمال غرب ترکیه و در مجاورت با کوتاهیا، بالک کسیر، سکاریا و یالووا واقع می شود.

42 ویژگی های شهر بورسا چیست که آن را به یک محیط مناسب برای سرمایه گذاری املاک در ترکیه تبدیل کرد؟

بی تردید، بورسا یکی از مهمترین شهرهای ترکیه محسوب می شود، زیرا این شهر پایتخت صنعتی ترکیه است. از سوی دیگر، یکی از مهمترین شهر های توریستی در ترکیه محسوب می شود، همچنین، بورسا از زیرساخت غنی برخوردار است که آن را به یک مقصد برای سرمایه گذاری رقابتی با استانبول تبدیل می کند . با توجه به رشد سریع آن در زمینه های صنعتی، خدمات و توریستی این شهر به یک محیط غنی برای سرمایه گذاری املاک در ترکیه تبدیل شد که منجر به رشد بخش مسکن و آفزایش تقاضای آن شد و در نتیجه بورسا مورد توجه همه سرمایه گذارانی که مایل به زندگی در ترکیه هستند شده است.

43 مهمترین مناطق بورسا کدامند؟

بورسا دارای 17 منطقه می باشد که در مرکز و اطراف شهر بخش می شوند، عثمان قاضی، نیلوفر، اورهان، یلدرم، ینی شهیر، بویوک، اورهان و ایزنیک از جمله مهمترین این مناطق هستند.

مشاوره فوری املاک و مستغلات

+90 555 160 50 00
whatsapp-icon